У Полтаві йдуть останні приготування до міжнародного напівмарафону

Версія для друку

У Полтаві йдуть останні приготування до міжнародного напівмарафону

 

Осінній біговий сезон розпочнеться стартом у Полтаві — пишні галушки, домівка Котляревського та мальовничий берег Ворскли. 31 серпня та 1 вересня шанувальники бігу і професійні спортсменів вп’яте у Полтаві долатимуть напівмарафон і вперше візьмуть участь у чемпіонаті України з напівмарафону.

Забіги відбудуться на 21 кілометр – для тренованих, 10 кілометрів та 5 кілометрів – для любителів. Дистанції «Мій перший кілометр» передбачені для початківців, а 500 і 100 метрів – для дітей до 12-ти та до 6-ти років відповідно. Усі забіги відбудуться 1 вересня з 9 до 16 години.

Уперше старти та фініші усіх дистанцій будуть на вулиці Соборності, 45, напроти адмінбудівлі Полтавської  облдержадміністрації. Там йдуть завершальні роботи по облаштуванню марафонського містечка.

«Напівмарафон – уже традиційний захід для Полтави. Його проводять у цьому місті з 2015 року. Минулого року захід зібрав 4 тисячі бігунів з України і не тільки. Перший напівмарафон об’єднав 700 осіб. Нині очікуємо, що в заході візьмуть участь близько 6 тисяч людей. На перший у Полтаві чемпіонат України з напівмарафону прибудуть найсильніші бігуни України, щоб показати насправді перфектний біг», – сказав голова оргкомітету компанії NewRun Максим Кривенко.

У зв’язку з проведенням спортивних заходів на деяких вулицях Полтави обмежать рух транспорту, тому організатори звертаються до полтавців і гостей міста з проханням скоригувати свої маршрути та перепрошують за тимчасові незручності.

Рух на ділянках основних вулиць Полтави у зв’язку з проведенням напівмарафону буде обмежено. Цілу добу - з 18:00 31 серпня до 18:00 1 вересня - на ділянці вулиці Соборності (від Сінної до вулиці Дмитра Коряка) припининять рух транспорту. 1 вересня з 8 до 12 години перекриють рух Європейською, Небесної Сотні, Шевченка, Пилипа Орлика, Соборності (відрізок вздовж Каштанової алеї). До вечора 1 вересня лишиться перекритим лише відрізок вулиці Соборності від перетину з Сінною до перетину з вулицею Дмитра Коряка.

«На Полтавщині нині маємо дуже потужну, перспективну легкоатлетичну команду. Вона цього року оновилася й зробить перші кроки на Чемпіонаті України з напівмарарфону в Полтаві, – розповів президент Федерації легкої атлетики Полтавщини, депутат обласної ради Геннадій Коваленко. – Легка атлетика – базова для багатьох видів спорту. Вважаю, що їй потрібно приділяти більше уваги. Нині це відбувається. Сподіваюся, така практика продовжиться й надалі».

«Запрошуємо всіх містян подивитися 1 вересня на красу спорту. Нашими вулицями бігтимуть бігуни світового рівня й класу. Це ті люди, які наступного року бігтимуть у складі збірної в Токіо на Олімпійських іграх поряд із найсильнішими марафонцями світу в боротьбі за золоті медалі», – голова оргкомітету компанії NewRun Максим Кривенко.

Зірковий гість напівмарафону - Олександр Педан, який разом з командою JuniorZ проведе для дітлахів веселу розминку, а також пограє у флорбол, петанк, фрісбі тощо.

Програма напівмарафону:

Субота, 31.08.2019:

12.00 ― 19.00 ― видача стартових пакетів.

16.00 ― бігова екскурсія для учасників.

17.00 ― піша екскурсія для учасників.

Неділя, 01.09.2019:

7.00 – 8.00 ― видача стартових пакетів іногороднім учасникам.

7.00 ― 11.30 ― видача стартових пакетів учасникам дитячих забігів і дистанції «Перший кілометр».

8.30 ― відкриття «Нова пошта напівмарафон Полтава» та Чемпіонату Україні з напівмарафону.

9.00 ― початок роботи локацій зони «JuniorZ».

9.00 ― старт Чемпіонату України з напівмарафону.

9.05 ― старт «Нова Пошта напівмарафон Полтава».

9.20 ― старт забігу 10 кілометрів.

9.35 ― старт забігу 5 кілометрів і «Командна п'ятірка».

9.50 ― 10.25 ― фініш призерів дистанцій 21, 10, 5 кілометрів і естафета.

11.00 ― нагородження призерів Чемпіонату України з напівмарафону.

11.30 ― нагородження призерів «Нова Пошта напівмарафон Полтава» дистанцій напівмарафону, 10 км, 5 кілометрів, «Командна п'ятірка», естафети та вікових категорій дистанції напівмарафону.

12.10 ― дитяча розминка з Олександром Педаном.

12.20 ― старт дитячих забігів на 100 метрів.

13.45 ― старт дитячих забігів на 500 метрів.

14.30 ― розминка учасників дистанції «Перший кілометр» і 1 миля «Herbalife».

14.45 ― старт дистанції 1 миля «Herbalife».

15.10 ― старт дистанції «Перший кілометр».

15.30 ― нагородження призерів дитячих забігів, 1 миля «Herbalife», «Перший кілометр».

16.00 ― закриття заходу.

 

 

угору ↑