У Полтавській облдержадміністрації навчали підприємців

Версія для друку

У Полтавській облдержадміністрації навчали підприємців

 

У Полтаві провели навчальний семінар «Від підприємця до підприємства». Тренери розповіли про правила успішного керування компаніями, міжнародною практикою управління.

Серед учасників є й новачки, й ті, хто вже скористався можливостям Програми підтримки малого та середнього підприємництва в області.

Як зазначила директор Департаменту економічного розвитку, торгівлі та залучення інвестицій облдержадміністрації Інна Іщенко, такий тренінг допоможе учасникам  розширити можливості щодо просування бізнесу на Полтавщині.

«Ми слідкуємо за динамікою утворення підприємств. В області переважають середні підприємства з високою активністю. Якщо говорити про малий бізнес, то тут досить низька активність. Мікропідприємства теж мають право на існування,  і нам би хотілося, щоб ви  дізналися, що вам не вистачає, аби стати успішнішими на ринках Полтавської області та за її межами», –   сказала Інна Іщенко.

Навчання поділено на два блоки. Перша частина – теоретична.

«Нині приймається багато стандартів, які відповідають європейським та міжнародним нормам. І для тих, хто тільки починає свою діяльність, таке навчання стане в нагоді. На цьому тренінгу розповідаємо про нововведення у законодавстві, про технічні регламенти, що прийняті в Україні, процедури оцінки відповідності, про порядок впровадження та сертифікації систем управління безпечних харчових продуктів», – розповіла заступник генерального директора із стандартизації та оцінки відповідності ДП «Полтавастандартметрологія» Лариса Щур.

Друга частина тренінгу – практична. Учасники відвідають два підприємства Полтавщини: хлібопекарське та з переробки м’ясопродуктів.

 

 

угору ↑

22.10.2019