У Полтавській ОДА відбулося розширене засідання архітектурно-містобудівної ради

У Полтавській ОДА відбулося розширене засідання архітектурно-містобудівної ради

12 липня відбулося розширене засідання архітектурно-містобудівної ради при Управлінні містобудування та архітектури Полтавської ОДА. Захід відбувся за участі голів органів місцевого самоврядування, районних архітекторів, представників територіальних підрозділів органів виконавчої влади та організації-розробника ТОВ “Консультаційний центр”.

На замовлення Шахворостівської сільської ради Миргородського району були розроблені проекти генеральних планів сіл: Шахворостівка, Деркачі, Малинівка, Трудолюб та Любівщина. З даними проектами присутніх ознайомив  архітектор Борис Філіпенков. Як він зазначив, проекти розроблено з метою визначення перспективного розвитку населених пунктів та створення сприятливого середовища для забезпечення життєдіяльності сільським мешканцям, враховуючи безпосередню близькість до міста Миргород. Проектами передбачено розширення меж населених пунктів для задоволення попиту на земельні ділянки, вдосконалення організаційно-планувальної структури сіл та інженерно-транспортного забезпечення шляхом упорядкування внутрішніх територіальних резервів та освоєння нових.

Генеральні плани сіл Великий Байрак, Цисеве та селища Декабристів, розроблених на замовлення Великобайрацької сільської ради, презентувала ГАП Юлія Грановська. Архітектор повідомила, що прилеглі до населених пунктів землі належать Державному підприємству «Дослідне господарство імені Декабристів», тому розвиток сіл передбачено за рахунок впорядкування внутрішніх територій та покращення умов проживання населення шляхом створення відповідної інженерно-транспортної мережі і системи громадського обслуговування.

Також на засіданні було розглянуто проект «Детальний план території спортивного майданчика із штучним покриттям у селі Савинці Миргородського району Полтавської області», який виконаний на замовлення Савинцівської сільської ради. Майданчик буде розміщений на пришкільній території для використання в учбовому процесі та обслуговування місцевого населення.

Члени архітектурно-містобудівної ради внесли ряд пропозицій та зауважень, після опрацювання яких рекомендували проекти до розгляду та затвердження органами місцевого самоврядування в установленому порядку.