У Полтавському музеї авіації і космонавтики для школярів влаштували космічно-новорічні вікторини

Версія для друку

У Полтавському музеї авіації і космонавтики для школярів влаштували космічно-новорічні вікторини

 

Музейний квест «Новорічне рандеву в Космосі» провели для учнів 5-го класу КЗ «Полтавська загальноосвітня школа І – ІІІ ступенів №38 Полтавської міської ради».

Захід складався з трьох взаємопов’язаних елементів: інтерактивної екскурсії, гри-вікторини на космічну тематику (кожен школяр мав можливість відгадати будь яке питання, отримавши бал, сума яких, по завершенню гри, була конвертована у приз) та роботи в мікрогрупах (новорічна вікторина, відгадування кросворду зі складанням різдвяної казки).

Учні продемонстрували високий рівень ерудиції, були активними і зацікавленими у спільній діяльності. Всі гості отримали сувеніри від музею, а троє найкмітливіших «п’ятиклашок» – суперприз, а головне – справжні різдвяно-новорічні емоції!

Святковий музейний фест «Космічні гостини у Миколая» провели в музеї авіації та космонавтики для учнів 6-го класу КЗ «Полтавська загальноосвітня школа І – ІІІ ступенів №38 Полтавської міської ради».

Ведучим заходу та виконавцем головної ролі «космічного» Миколая був провідний науковий співробітник науково-дослідного сектору пересувних і стаціонарних виставок, кандидат історичних наук Владлен Орлов. Він розповів про різні образи казкових персонажів: Святого Миколая, Санта Клауса, Діда Мороза. Було зауважено, що перший опис образу Санта Клауса в історії художньої літератури відображено в поемі «Ніч перед Різдвом» американського письменника Клемента Кларка Мура.

Далі дітям провели інтерактивну екскурсію, гру-вікторину на космічну тематику та колективну гру по відгадуванню ключового поняття фесту.

Найстаранніша школярка отримала суперприз – сертифікат із правом безкоштовного відвідування музею на трьох осіб упродовж 2020 року!

 

Полтавський музей авіації і космонавтики

 

 

угору ↑