У Семенівському районі відкрили Центр безпеки

Версія для друку

У Семенівському районі відкрили Центр безпеки

 

У селі Оболонь Семенівського району офіційно розпочав роботу Центр безпеки. Крім пожежно-рятувального підрозділу у приміщенні Центру знаходиться поліцейська та медична станції, що дозвіолить ефективніше виконувати завдання та швидше реагувати на надзвичайні події.

В урочистому відкритті центру взяли участь: начальник Головного управління ДСНС України у Полтавській області Володимир Салогуб, начальник Головного управління Національної поліції в Полтавській області Андрій Замахін, виконуючий обов’язки голови Семенівської районної державної адміністрації Микола Недюха, голова Оболонської ОТГ Борис Пустовойтов, голови сільських рад, представники медичної служби та інші.

Начальник ГУ ДСНС України у Полтавській області Володимир Салогуб вручив вогнеборцям стаціонарну й автомобільну радіостанції та зауважив, що дана подія важлива для кожного мешканця громади.

«Кожна людина повинна відчувати себе в безпеці, бути впевненою, що у разі виникнення будь-якої надзвичайної події вона отримає кваліфіковану та своєчасну допомогу. Відкриття та належне функціонування центру безпеки забезпечить оперативне реагування на усі виклики. Оболонська місцева пожежна охорона є боєздатним підрозділом, що забезпечує реагування на пожежі та інші надзвичайні події на території об’єднаної громади та семи прилеглих сільських рад Семенівського району», – наголосив Володимир Салогуб.

Працівники Оболонської місцевої пожежної охорони пройшли необхідне навчання та отримали відповідні допуски для проведення аварійно-рятувальних робіт та гасіння пожеж.

 

ГУ ДСНС України у Полтавській області

 

угору ↑