У Шишацькому районі відкрили сучасний рентгендіагностичний комплекс та молокопереробний мінізавод

Версія для друку

У Шишацькій районній лікарні відкрили сучасний рентгендіагностичний комплекс за кошти трьох бюджетів

 

У Шишаках після капітального ремонту відкрили приміщення рентгенологічної служби з запуском в дію інноваційного телекерованого рентгендіагностичного комплексу ОРЕRА та клініко-діагностичної лабораторії у Шишацькій центральній районній лікарні.

На відкритті були присутні голова Полтавської обласної ради Олександр Біленький, голова райдержадміністрації Сергій Скороход, голови районної ради Владислав Сафонов.

Головний лікар КНП «Шишацька ЦРЛ» Маргарита Хорольська провела гостей оновленими залами та розповіла про можливості новітнього інноваційного телекерованого рентгендіагностичного комплексу на три робочих місця.

У 2019 році з метою приведення приміщення лікарні до відповідних норм для встановлення і подальшої експлуатації рентгендіагностичного комплексу та лабораторії було проведено капремонт за кошти районного бюджету в сумі 2 336 671 гривень.

Рентгенкомплекс на 3 робочих місця з пристроєм для оцифрування рентгенівських знімків (ОРЕRAT 90 CSX) допоможе ефективно діагностувати та покращити лікування онкохворих, достовірно діагностувати травми, виявляти ступінь втрати працездатності при різних захворюваннях.

Комплекс придбали в грудні 2018 року за 7 194 000 гривень (кошти держбюджету – 2 200 000 гривень, обласного – 1 000 000 гривень, районного – 3 994 000 гривень).

 

За матеріалами Шишацької РДА

 

угору ↑