У спартакіаді держслужбовців Полтавщини перемогла команда Пенсійного фонду

Версія для друку

У спартакіаді держслужбовців Полтавщини перемогла команда Пенсійного фонду

 

За результатами змагань 4 вересня кращою командою ІІ етапу Всеукраїнської спартакіади серед держслужбовців Полтавської області стала збірна команда Пенсійного фонду.

Нагадаємо, що на спартакіаду до Полтави прибули 20 команд із районних державних адміністрацій, Пенсійного фонду, митниці, Держказначейства та управління юстиції. Змагалися між собою у 5 видах спорту: мініфутболі, волейболі, настільному тенісі, шахах і шашках.

У результаті запеклих баталій призові місця розподілилися таким чином:

І загальнокомандне місце у Пенсійного фонду;

ІІ місце завоювала команда управління юстиції;

ІІІ місце в Оржицької РДА.

Кращими за видами спорту були такі команди: настільний теніс – Оржицька РДА; волейбол – Пенсійний фонд; мініфутбол – збірна Решетилівського району; шахи – Лубенський район; шашки – Диканський район.

«За підсумками обласної спартакіади буде формуватися збірна команда, яка представлятиме Полтавщину на всеукраїнських змаганнях в Ужгороді, – розповів начальник управління у справах сім’ї, молоді та спорту облдержадміністрації Олександр Буцький. – Ми впевнено підтягуємося до призових місць. У 2006 році полтавці були на 11 місці, потім на 7-му, а минулого року посіли 5-ту сходинку. Тому маємо надію завоювати призові місця на Закарпатті».

 

угору ↑