Учора держслужбовці приймали вітання з професійним святом

20 червня в Полтавському академічному обласному українському музично-драматичному театрі імені М. В. Гоголя урочисто вітали держслужбовців з Днем державної служби України.

Заступник голови – керівник апарату облдержадміністрації Валерій Пархоменко, перший заступник голови обласної ради Володимир Онищенко, секретар Полтавської міської ради Оксана Деркач, начальник управління державної служби Головного управління державної служби України в Полтавській області Олександр Черчатий говорили найкращі слова на адресу державних службовців та відзначали їхні досягнення.

Від імені голови Полтавської облдержадміністрації присутніх привітав Валерій Пархоменко. Він наголосив, що на сьогодні обласна влада і державні службовці різних рівнів роблять усе, щоб в області реалізовувалися Програма Президента України Віктора Януковича «Україна для людей», започатковані Главою держави ініціативи, спрямовані на покращення життя населення нашої області і держави в цілому. Також посадовець зазначив, що наразі в області налічують 12 тис. державних службовців.

«Державний службовець – це людина, яка повинна бути компетентною в усіх питаннях, знати закони, вміти працювати з людьми», – зазначив Валерій Пархоменко.

Володимир Онищенко, зокрема відзначив, що головний принцип роботи держслужбовців – це любов та повага до людей.

«Якщо ти не любиш людей і не намагаєшся працювати для них, то тобі не місце в державній службі. Ви люди, які є обличчям держави, завдяки вам у громади складається враження про неї. Від того, як ми з вами будемо працювати, настільки професійно і компетентно виконуватимемо свої обов’язки, така в нас буде й країна», – сказав Володимир Онищенко.

Державний службовець, за словами Оксани Деркач виконує важливу місію. Він забезпечує виконання державою тих зобов’язань, які є в неї перед її громадянами. Тому основні професійні якості, що характеризують фахівця державної служби – це знання законів та виваженість.

Кращим працівникам вручили грамоти та нагороди.