Упродовж першого кварталу поточного року в області легалізовано 895 робочих місць

Версія для друку

Упродовж першого кварталу поточного року в області легалізовано 895 робочих місць

 

На Полтавщині працюють обласна, районні та міські робочі групи з питань легалізації виплати заробітної плати й зайнятості населення. До їх складу входять представники місцевих органів виконавчої влади і місцевого самоврядування, соціального захисту населення, Держпраці, Державної фіскальної служби, Пенсійного фонду України, державної служби зайнятості, правоохоронних органів й інших зацікавлених сторін.

Протягом І кварталу 2019 року в області відбулося 81 засідання робочих груп, із них 52 – із запрошенням роботодавців. На засіданнях заслухали близько 400 юридичних і фізичних суб’єктів господарювання.

Робочі групи обстежили 518 роботодавців, найбільше – у Кременчуці, Горішніх Плавнях, Глобинському, Козельщинському й Котелевському районах. Для відповідного реагування до підрозділів Держпраці передано 15 матеріалів обстежень, до органів Державної фіскальної служби – 5.

За січень-березень 2019-го загалом по області легалізовано 895 робочих місць. Найбільше – в Миргороді, Великобагачанському, Зіньківському, Лохвицькому й Миргородському районах. Не легалізовано жодного робочого місця в Полтаві, Лубнах, Полтавському, Решетилівському й Семенівському районах.

Служба зайнятості Полтавської області в межах повноважень проводить постійну інформаційно-роз’яснювальну роботу з роботодавцями щодо дотримання норм чинного законодавства про працю в частині оплати праці. Упродовж перших трьох місяців поточного року фахівці служби зайнятості області організували 175 тематичних семінарів для роботодавців, в яких взяли участь 1,6 тисячі суб’єктів господарювання, було надано більше 8 тисяч індивідуальних консультацій.

Триває багаторічна практика проведення спільних з Управлінням Держпраці у Полтавській області інформаційних семінарів із питань трудового законодавства для осіб, які перебувають на обліку в службі зайнятості. В першому кварталі поточного року організували 138 таких заходів на тему «Легальна зайнятість» для 2,1 тисячі безробітних.

Крім того, питання легальної зайнятості висвітлюється на семінарах із загальних питань зайнятості населення та стану ринку праці, яких із початку року проведено 631 за участю 9,2 тисячі безробітних.

Відділ інформаційної роботи

Полтавського обласного центру зайнятості

угору ↑