Уряд не припинятиме фінансування будівництва об’єктів соціального значення на Полтавщині

Версія для друку

Уряд не припинятиме фінансування будівництва об’єктів соціального значення на Полтавщині

 

Т.в.о. голови Полтавської облдержадміністрації Олег Пругло заявив, що з Державного фонду регіонального розвитку надходитимуть кошти для будівництва об’єктів соціального значення.

Це стало зрозуміло після вчорашнього засідання (17.09.19) комісії з питань ДФРР (Державний фонд регіонального розвитку) в Міністерстві розвитку громад та територій України.

«Я брав участь у цьому засіданні, – розповів Олег Пругло. – Була загроза, що можуть припинити фінансування деяких об’єктів. Але ці всі 6 об’єктів, які фінансуються ДФРР, ми відстояли. Відповідним листом ще раз підтверджуємо, що готові до виконання тих робіт, які заплановані на цей рік і фінансуються з державного бюджету, і що ці кошти будуть використані вчасно. Вже в ЗМІ пройшла інформація, що фінасування припинять. Дійсно, така загроза була по всіх областях України. Представників кожної області заслуховували на комісії, і в деяких регіонах 43 об’єкти будуть зняті. Ми довели, що всі документи у нас є, проведені тендери, заключені договори, проведені відповідні оплати, роботи по цих об’єктах розпочаті й тривають. Є плани робіт на цей рік: ми вкладаємося в графік по фінансуванню, і в графік по виконанню робіт, тому нам всі об’єкти залишили».

Довідково. Інформація про будівництво та реконструкцію об’єктів на Полтавщині, що здійснюються за рахунок місцевих бюджетів і Державного фонду регіонального розвитку за бюджетною програмою КПКВК 2761070 (відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 18.03.2015 № 196 (зі змінами):

  1. Ліцей майбутнього по вул. Центральній, 64, в Омельницькій об'єднаній територіальній громаді на Полтивщині – капітальний ремонт, термомодернізація будівлі.
  2. Демидівська загальноосвітня школа I-III ступеня Решетилівської районної ради по вул. Перемоги, 118, у с. Демидівка Решетилівського району – реконструкція спортивного залу з добудовою побутових приміщень.
  3. Полтавський обласний клінічний кардіологічний диспансер по вул. Макаренка, 1А, 1Б в м. Полтава (корпус інтервенційної кардіології та реабілітації) – реконструкція.
  4. Центр надання послуг у м. Полтава – будівництво.
  5. Ромоданівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступеня по вул. Шевченка, 5 у смт Ромодан, Миргородського району – будівництво шкільного спортивного залу.
  6. Фізкультурно-оздоровчий басейн по вул. Шкільній, 18, у с. Розсошенці Полтавського району — будівництво.

 

 

угору ↑