Утворено нову Громадську раду при Полтавській облдержадміністрації

Утворено нову Громадську раду при Полтавській облдержадміністрації

24 січня 2013 року у Зеленій залі Полтавської облдержадміністрації за участі голови облдержадміністрації О.В.Удовіченка, заступника голови-керівника апарату облдержадміністрації В.О.Пархоменка, директора Департаменту інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю облдержадміністрації М.П.Перепелиці, керівників 92 громадських організацій регіону, голів громадських рад при райдержадміністраціях, керівників структурних підрозділів облдержадміністрації та правоохоронних органів, громадських рад при Харківській та Сумській облдержадміністраціях, представників ЗМІ відбулися установчі збори з формування нового складу Громадської ради при Полтавській облдержадміністрації.

Заслухано звіт голови Громадської ради при облдержадміністрації про роботу дорадчого органу за термін каденції 2011-2012 рр.

Найбільш активних членів Громадської ради попередньої каденції відзначено Почесними грамотами облдержадміністрації та обласної ради.

Затверджено новий склад Громадської ради при облдержадміністрації на термін каденції 2013-2014 рр. у кількості 100 осіб. Головою Громадської ради при Полтавській облдержадміністрації на другий термін одноголосно обрано Володимира Голуба, члена Наглядової ради Міжнародної благодійної організації «Вибір-1995».

Відповідальним секретарем обрано (на правах заступника) голову обласної організації Всеукраїнської громадської організації «Товариство українських офіцерів» Олексія Шаманенка; заступниками обрали представника від м.Кременчук – Андрія Огороднікова, який представляє підприємців регіону у Раді підприємців при Кабміні, та Ганну Кіященко, голову обласної організації Суспільної служби України. Секретарем Громадської ради обрано Олександра Отича, заступника начальника управління комунікацій з громадськістю, у справах релігій та національностей – начальника відділу комунікацій з громадськими об’єднаннями Департаменту інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю облдержадміністрації.

Також утворено 15 постійних профільних комісій Громадської ради та сформовано їх персональний склад. Утворено виконавчий орган Громадської ради – Секретаріат у складі голови Громадської ради, заступників голови Громадської ради та голів постійних комісій.

Сформовано також робочу групу з підготовки проектів Положення про Громадську раду та Регламенту роботи Громадської ради при облдержадміністрації у кількості 3 особи.