В аеропорту «Полтава» планують збудувати вантажний термінал

Версія для друку

В аеропорту «Полтава» планують збудувати вантажний термінал

 

В аеропорту «Полтава» відбулося підписання меморандуму про співпрацю між Полтавським обласним комунальним підприємством «Аеропорт-Полтава» та ТОВ «Амбрелла Груп».

Основна мета меморандуму – залучення інвесторів для будівництва на території аеропорту вантажного терміналу, який є важливим інфраструктурним об’єктом для стратегічного розвитку летовища в цілому. Таким чином прагнуть, щоб аеропорт був орієнтований не лише на пасажирів, а й на вантажні перевезення.

Підписали меморандум т.в.о голови Полтавської облдержадміністрації Олег Пругло, директор ПОКП «Аеропорт-Полтава» Володимир Окара, начальник управління інфраструктури Полтавської ОДА Сергій Марчишинець, представник ТОВ «Амбрелла Груп» Тарас Шебедюк та депутат Полтавської обласної ради Руслан Рогов.

«Ми ведемо пошуки інвесторів і маємо домовленості з ними не лише щодо вантажного терміналу, а й розвитку малої авіації, залучення невеликих клубів, які хочуть базуватись в цьому аеропорту. Коли тут збудують термінал, у ньому базуватиметься мала авіація та авіація сільськогосподарського призначення, то ви отримаєте до бюджету значні кошти. Також всі митні платежі йтимуть до бюджету області. Вантажний термінал – це розбудова малої авіації, яка дасть поштовх для впізнаваності аеропорту й області», – розповів представник ТОВ «Амбрелла Груп» Тарас Шебедюк.

Т.в.о. голови Полтавської облдержадміністрації Олег Пругло наголосив на важливості розвитку аеропорту в регіоні.

«Ми тільки за те, щоб наш інфраструктурний об’єкт розвивався і вийшов на самоокупність. Зацікавлені, щоб були і пасажирські, й вантажні перевезення. Щоб наш інфраструктурний об’єкт «Аеропорт-Полтава» заробляв гроші, сплачував податки й обслуговував населення. Впевнений, що ми в центрі України, дійсно, інфраструктурно цікаво розміщені. Київ, Харків, Дніпро, Запоріжжя поруч. Дивлячись на розвинені країни, ми розуміємо, що в кожному великому місті чи обласному центрі є аеропорт, і він потрібен. Адже авіація нині в пріоритеті розвитку будь-якого міста», – зазначив Олег Пругло.

Натомість директор ПОКП «Аеропорт-Полтава» Володимир Окара зазначив, що будівництво вантажного терміналу аеропорту створить можливість покращити логістику компаній як у полтавському регіоні, так і в сусідніх областях, які отримують вантажі аж у «Борисполі». Територія для будівництва такого терміналу є.

угору ↑

21.10.2019