В обласній державній адміністрації відбувся молитовний сніданок, присвячений Великодню

Версія для друку

В обласній державній адміністрації відбувся молитовний сніданок, присвячений Великодню

 

В обласній державній адміністрації відбувся четвертий за ліком молитовний сніданок.

Він присвячений Великодню. У заході взяли участь представники християнських конфесій, керівництво області, очільники структурних підрозділів ОДА, громадськість.

– З’явилася добра традиція в цій будівлі, коли збираються вельмишановні духовні отці, громадськість, влада. Наразі бракує такого формату, коли люди сідають за стіл й обговорюють будь-які питання. Нині у суспільстві набагато більше викликів, ніж ми можемо реалізувати у цих стінах чи за їх межами, але модель спілкування, обговорення, прийняття спільних рішень – це запорука успіху. Ми живемо у цікавий період. Він дуже важкий, випробувальний, але це й час, коли формуємо базу майбутньої України. Маємо дивитися один одному в очі, говорити правду, не ображати один одного, ставитися з любов’ю до ближнього. І це запорука успіху, перспективи нашої країни як потужної, сучасної, комфортної для проживання. Сплачуємо дуже велику ціну за те, що можемо нині спокійно сидіти й говорити про майбутнє України. ХХІ століття, а ми несемо втрати. Вічна пам’ять героям, які віддали свої життя за наше сучасне, – зазначив голова облдержадміністрації Валерій Головко. – Говорячи сьогодні про майбутнє, маємо починати кожен із себе. Подумати: «А що я зробив, щоб мій сусід, мої родичі, близькі, кохані жили краще?». Тоді буде менше гасел, а більше порозуміння і результату. Нині стоїмо на межі створення єдиної української нації. Маємо вірити, що наш шлях правильний і наша мета має бути єдиною. Прагнемо миру, цивілізованого розвитку, європейських стандартів, де діє верховенство права і всі рівні перед законом. Це формула успішного майбутнього наших дітей. Із року в рік ми переходимо з позитивними показниками в розвитку нашої Полтавщини – вільної, духовної, культурної, цікавої. Думаю, кожен із нас переконаний в тому, що кращого місця в Україні немає. Маємо розум, розуміння, фінансові ресурси й чітку дорожню карту, як нам розвиватися. Створюємо єдину, непорушну Україну, складовою якої є Полтавщина.

Словом і молитвою благословив учасників дійства архієпископ Полтавський і Кременчуцький УПЦ КП Федір. Пастор церкви «Слово Життя» Володимир Коршун звернув увагу присутніх на історичне значення свята Великодня. Своїми роздумами з цього приводу також поділився настоятель парафії «Пресвятої Трійці» Української Греко-Католицької Церкви у місті Полтаві отець Юрій. Про вплив Великодня на нинішнє життя людей говорив пастор церков Адвентистів Сьомого Дня Петро Свиденко. Звершив спільно з учасниками заходу молитву за мир і єдність у суспільстві й в Україні старший пресвітер Обласного об’єднання Української Церкви Християн Віри Євангельської в Полтавській області Михайло Роман.

Страсні і пасхальні піснеспіви під час молитовного сніданку виконали співці церков Полтавської єпархії Української Православної Церкви Київського Патріархату. 

угору ↑