В обласному центрі презентували фотовиставку «Янголи у камуфляжі»

Версія для друку

В обласному центрі презентували фотовиставку «Янголи у камуфляжі»

 

У Полтавській обласній універсальній науковій бібліотеці імені І. П. Котляревського відкрили виставку «Янголи у камуфляжі». В експозиції півсотні світлин. Присвячені роботи подіям Революції Гідності та військовим медикам, які рятували бійців на Донбасі. Перші світлини організатори Іван Балацький та Юрій Крамаренко друкували за власні кошти. Нині ініціативу хлопців підтримали на обласному рівні.

 «Боротьба за право жити у європейській країні, яка розпочалася на Майдані, триває й досі, тепер на Донбасі. Полтавці з перших днів АТО стали на захист територіальної цілісності своєї держави – хто зі зброєю в рукахна пердовій, хто – волонтерською допомогою. Виставку, яку презентують в Полтаві, започаткувала громадська організація «Добровольці України». Спочатку експозиція складалася з 20 світлин. Нині вона поповнюється новими фотографіями. Ініціативу хлопців, організувати фотовиставку в обласному центрі, підтримав очільник області Валерій Головко та депутатський корпус, зокрема депутат обласної ради Руслан Рогов. Долучився до виготовлення світлин і Департаменті інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю», – розповіла директор Департаменту інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю Вікторія Пилипенко.

Виставку вже презентували в Кременчуці 14 жовтня минулого року. Там її експонують вже півроку. За цей час, говорить один з організаторів Юрій Крамаренко, роботи побачили понад 7 тисяч людей.

«Наша мета — показати події, які відбувалися на Майдані  та донести до людей розповіді учасників тих подій. На виставку запрошуємо учнів та студентів. Автори фотографій Мстислав Чернов та Олександр Тимошенко. Олександр Тимошенок надав нам фото подій Революції Гідності. Мстислав Чернов – фото медиків, які рятували життя на Майдані. Я сам був поранений. Завдяки медикам нині я з вами», – сказав голова ГО «Добровольці України» Юрій Крамаренко.

Оглянути експозицію можна до п’ятниці, 8 лютого, в обласній бібліотеці імені І.П. Котляревського. Потім її повезуть до Києва у військовий ліцей імені Івана Богуна.

 

 

 

угору ↑