В обласному центрі стартує челендж «Мої конституційні права»

В обласному центрі стартує челендж «Мої конституційні права»

До дня Конституції України Регіональний центр з надання  безоплатної вторинної правової допомоги у Полтавській області ініціював проведення челенджу «Мої конституційні права».

Його організовують, щоб привернути увагу суспільства до стану захисту прав людей в Україні, підвищити рівень правової обізнаності серед учнів загальноосвітніх навчальних закладів, виховати соціально-правову активність учнівської молоді, допомогти школярам у вираженні та поширенні серед ровесників своїх знань про право за допомогою відео та фото.

«Питання щодо підвищення рівня правової обізнаності молоді – одне з пріоритетних у нашій діяльності. Реалізуючи напрям правопросвітництва, ми постійно вдосконалюємо форми роботи з даною аудиторією. Враховуючи умови сьогодення, наразі активізуємо проведення заходів в онлайн режимі», – зазначив директор Регіонального центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Полтавській області Олександр Черчатий.

Основна вимога участі дітей у конкурсі – відкритий акаунт у фейсбуці та інстаграмі. Це може бути як акаунт самої дитини, так і її батьків. Челендж триває до 28 червня включно.

Щоб стати учасником челенджу, необхідно направити фото або відео у повідомлення офіційної сторінки Регіонального центру у фейсбуці та інстаграмі з хештегом #правалюдини. Слід зазначити найважливіше, на власну думку, право людини. Необхідно також позначити сторінку Регіонального центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Полтавській області у зазначених соцмережах @pllegalaid19.

Кількість дописів необмежена, але це не впливає на результат конкурсу. Переможців визначать за допомогою програми Random випадковим чином серед учасників челенджу. Переможці отримають сувенірні подарунки від Регіонального центру з надання БВПД у Полтавській області.

Регіональний центр з надання  безоплатної вторинної

правової допомоги у Полтавській області