В області виплачено державну допомогу за принципом «гроші ходять за дитиною»

В області виплачено державну допомогу за принципом «гроші ходять за дитиною»

В області забезпечена підготовча робота для проведення виплати державної соціальної допомоги на дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, грошового забезпечення батькам-вихователям і прийомним батькам за надання соціальних послуг у дитячих будинках сімейного типу та прийомних сім’ях за принципом “гроші ходять за дитиною” за березень 2018 року.

Всього в області перебуває на обліку 147 прийомних сімей та 43 дитячих будинків сімейного типу, в яких виховується 522 дитини.

Для здійснення виплати зазначеної допомоги у березні 2018 року районними управліннями соціального захисту населення зареєстровані фінансові зобов’язання в органах державної казначейської служби на суму 2,4 млн грн.

07 березня в область надійшла субвенція з державного бюджету місцевим бюджетам для проведення виплати допомоги в повному обсязі .

Виплата зазначеного виду державної допомоги проведена  через установи уповноважених банків.

Директор Департаменту соціального захисту населення ОДА Людмила Корнієнко