В облдержадміністрації обговорили харчування дітей у Полтаві

В облдержадміністрації обговорили харчування дітей у Полтаві

19 жовтня у м. Полтаві з ініціативи Громадської ради при облдержадміністрації відбувся велелюдний «круглий стіл» на тему: «Проблеми  харчування школярів у м.Полтаві та  перспективи їх розв’язання», який провів голова Громадської ради Володимир ГОЛУБ.

Участь у зібранні взяли заступник начальника Головного управління освіти та науки облдержадміністрації Г.ВЛАСЮК,  заступник начальника управління з питань розвитку споживчого ринку, сфери побутових послуг та підприємництва   облдержадміністрації В.РОССОХА, начальник управління освіти Полтавського міськвиконкому Н.ДОРОХОВА, представники Облсанепідстанції, ДП «Полтавастандартметрологія», члени громадських організацій та громадських рад при облдержадміністрації та Полтавському міськвиконкомі,  директори загальноосвітніх шкіл та дитсадків м.Полтави. Переглянуто та обговорено новостійний сюжет щодо харчування дітей в закладах освіти, який було 14 жовтня ц.р. продемонстровано в телеефірі ТРК «Інтер».

Як зазначалося, критична інформація, оприлюднена у телесюжеті, є застарілою і не відповідає сучасному стану речей. Разом з тим з метою досягнення позитивних зрушень у цьому питанні потребує реформування  система державних закупівель, наділення органів санітарно-епідемічної служби, стандартизації та метрології належними повноваженнями щодо проведення перевірок закладів харчування в закладах освіти. Запропоновано клопотатися перед Урядом щодо запровадження Державного стандарту на продукти дитячого харчування, скориставшись  досвідом Білорусі з цього питання.