В облдержадміністрації розглянули виставкові заходи Полтавської області

Учора на засіданні, члени Ради з питань виставкової діяльності при облдержадміністрації, на чолі з заступником голови облдержадміністрації ОЛЕНОЮ АДАМОВИЧ розглянули виставкові заходи Полтавщини.
Зокрема обговорили результати представлення Полтавщини на XXV Міжнародній виставці „Агро 2013”, яка відбулась у травні.  Заступник директора департаменту агропромислового розвитку Микола Сущий, який був одним з представників області на виставці, розповів, що Міністр аграрної політики та продовольства України Микола Присяжнюк після огляду полтавської експозиції відмітив високий рівень підготовки і вагомий внесок сільгоспвиробників та науковців Полтавщини у розвиток агропромислового сектору України.
Кошторис витрат на оренду виставкової площі, транспортні послуги та додаткове обладнання під час участі області у XXV Міжнародній виставці «Агро-2013» склав - 53,5 тис. грн і був профінансований за рахунок коштів обласного бюджету. Про це доповіла заступник директора ТОВ «ВЦ «ТіС» Тетяна Семізарова, підприємства, яке виступило оператором експозиції.
Після обговорення, ухвалили і затвердили кошторис вже на наступну XXVІ Міжнародну виставку „Агро 2014”, в якій Полтавщина знову візьме участь.
Про доручення Мінекономрозвитку щодо складення переліку виставок і ярмарків, які проходитимуть в Полтавській області та яким надається статус міжнародних і національних у 2014 році проінформував присутніх  заступник директора Департаменту - начальник управління інвестиційної діяльності та міжнародного співробітництва облдержадміністрації, заступник голови Ради Дмитро Орлов.
Також торкнулися аспектів підготовки до Національного Сорочинського Ярмарку. 21 червня цього року буде подано пропозицію до Мінекономрозвитку щодо надання Сорочинському Ярмарку статусу національного у 2014 році, а на 2015 рік планують навіть претендувати на міжнародний рівень заходу.