В облдержадміністрації відбувся другий день обговорень змін до Закону України «Про публічні закупівлі»

Версія для друку

В облдержадміністрації відбувся другий день обговорень змін до Закону України «Про публічні закупівлі»

 

Представники малого і середнього бізнесу обговорили зміни до Закону України «Про публічні закупівлі» й застосування нових сервісних можливостей для постачальників публічних закупівель. Захід організували за сприяння облдержадміністрації, Мінекономіки та торгівельного майданчика zakupki.prom.ua. В обговоренні взяли участь.

ProZorro – це сучасна система проведення відкритих та ефективних публічних закупівель, яка забезпечує створення, розміщення та публікацію тендерів онлайн, обмін між учасниками торгів інформацією та документами в електронному вигляді, доступність для аналізу та громадського контролю.

Зважаючи на те, що наразі одним із важливих завдань процесу закупівлі є створення умов не лише для економії коштів платників податків, а й забезпечення співвідношення між ціною та якістю, у новому законопроєкті визначені нові типи процедур, нові кваліфікаційні критерії, нові підходи до оскарження, можливість виправлення помилок та ін.

Електронна система ProZorro зробила ринок закупівель прозорим та доступним для чесного бізнесу. Будь-яке підприємство може легко зареєструватися в системі, подати свою пропозицію в електронному вигляді й виграти тендер. Все максимально просто і зручно.

У приватного сектору є всі передумови та мотивація прийти на ринок публічних закупівель і почати продавати державі. Наразі дуже важливо залучити якомога більше постачальників, адже чим більша конкуренція на ринку, тим дешевше і якісніше товар може купити держава. Можна побудувати найкращу і найпрозорішу систему в світі, але без великої кількості чесних постачальників та високого рівня конкуренції корупція на публічних закупівлях нікуди не зникне.

Департамент економічного розвитку,

торгівлі та залучення інвестицій ОДА

угору ↑