В ОДА визначають кращі проекти ГО, які фінансуватимуться за кошти обласного бюджету

Версія для друкуВерсія для друку

В облдержадміністрації 20 квітня відбулося третє засідання конкурсної комісії Департаменту інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю, де представники ГО публічно захищали подані проекти.

– Згідно Комплексної програми комунікацій влади з громадськістю та розвитку інформаційної сфери в Полтавській області на  2016-2020 роки обласна влада проводить конкурс для ГО області з розгляду проектів. На сьогоднішньому засіданні плануємо відібрати найкращі проекти, які отримають фінансування у 2017 році, – пояснив директор Департаменту Вадим Штефан.

Журі конкурсу, до якого увійшли представники Департаменту, обласної ради, громадськості та преси, оцінять проекти від 0 до 5 балів.  До розгляду було подано 24 проекти від 15 ГО Полтавщини. За словами Вадима Штефана, перевага надаватиметься тим проектам, які максимально відповідатимуть критеріям конкурсу. – Важливо, щоб ГО змогли не лише реалізувати проект, а й щоб це відчула область та громадськість, - додав посадовець.

Бюджет конкурсу складає близько 240 тис грн. Протягом трьох робочих днів після проведення відбору проектів на сайті ОДА повідомлять про переможців.

Конкурс проводився відкрито для усіх, тому кожен зацікавлений мав змогу переглянути захід у прямому ефірі на сайті Полтавської ОДА та на каналі YouTube.