В онлайн режимі провели засідання Регіональної комісії

В онлайн  режимі  провели  засідання Регіональної комісії

У зв’язку з установленням  на усій території України карантинних заходів,  26.03.2020 року  було проведено чергове засідання  регіональної комісії з  визначення статусу осіб, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи  та інших категорій громадян в онлайн режимі, з використанням мультимедійних засобів зв’язку.

У ході засідання розглянуто документи 44 громадян, подані райдержадміністраціями та виконавчими комітетами міських, районних у містах рад, та прийнято рішення щодо видачі посвідчень учасникам ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС та  потерпілим внаслідок Чорнобильської катастрофи, яким встановлено причинний зв’язок інвалідності з Чорнобильською катастрофою, дружинам померлих громадян з числа учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС,  смерть яких пов’язана з Чорнобильською катастрофою,  дітям, потерпілим від Чорнобильської катастрофи, та повторної видачі посвідчень, у зв’язку зі зміною прізвищ, або втрати чи псування посвідчення.

Департамент соціального захисту населення  Полтавської ОДА