Валерій Головко: «Давайте звертатися один до одного з посмішкою, з бажанням допомогти й не залишатимемося осторонь проблем людей»

У Полтавській облдержадміністрації відбувся третій за ліком молитовний сніданок. Він приурочений до прийдешніх Різдвяних свят. У заході взяли участь представники різних християнських конфесій, керівництво області, очільники департаментів та управлінь облдержадміністрації, військові, рідні полеглих учасників бойових дій.

– Молитовний сніданок стає традицією в Полтавській області. В цьому форматі ми знаходимо спільний алгоритм роботи, розуміння, говоримо про любов до ближнього й виклики, яких чимало стоїть перед державою, владою, громадянським суспільством. Особливу увагу й слова вдячності хочу висловити нашій релігії. Ідея створення української єдиної церкви є тим джерелом єднання, якого нині потребує Україна й наш народ, – зазначив на початку заходу голова обласної державної адміністрації Валерій Головко.

Разом із присутніми на сніданку звершив молитву «Отче наш» старший священик Свято-Успенського кафедрального собору Української Православної Церкви Київського Патріархату протоієрей Богдан Бриль. Настоятель парафії Пресвятої Трійці Української Греко-Католицької Церкви отець Юрій Кролевський звернувся з молитвою до Бога. Єпископ Полтавського обласного об’єднання церков Євангельських християн баптистів Олег Овсій запросив учасників заходу до спільної молитви.

Молилися за мир, злагоду в Україні, світле майбутнє держави та її людей.

– Важкі часи переживає нині країна. І саме в любові, порозумінні та єдності – її майбутній шлях. Нас упродовж 26 років намагалися роз’єднати. За різними ознаками – мовними, релігійними. Маємо дуже тяжкі наслідки. ХХІ століття, а у нас війна… Хотів би, щоб кожен, виходячи із цього заходу, поніс ідею Різдвяного сніданку до своїх близьких, родичів, друзів. Говорили ми сьогодні про ставлення один до одного, порозуміння. Кожен із нас має робити відповідальні кроки щодня, запитуючи себе: «Чи добре від того, що я зробив, людям навколо?». Любіть один одного, ставтеся до ближнього, як до рідного. Миру, добра, благополуччя і здоров’я. У нас попереду – дуже важка робота, але якщо її виконуватимемо щиро і з любов’ю, через певний час пишатимемося, в якій чудовій і квітучій країні живемо. Давайте звертатися один до одного з посмішкою, з бажанням допомогти й не залишатимемося осторонь проблем людей, бо, мабуть, найнеприємніше в людині – це байдужість. У кожного з нас свої можливості, але не бути байдужим – риса, яка дуже нині потрібна. Напередодні Різдвяних свят бажаю, щоб у кожному домі була повна чаша, але коли ми ділимося зі свого столу, зі свого двору, зі своєї родини з ближніми, це дає надію іншим людям. Із прийдешніми святами, – сказав на завершення Валерій Головко.

На згадку про Різдвяний молитовний сніданок учасникам заходу подарували календарі на 2018 рік «Христос народився! Славімо Його!».