Валерій Головко: «Ми повинні створити туристичний маршрут, який буде дійсно цікавим і розкриє наш край якомога краще»

Версія для друку

Валерій Головко: «Ми повинні створити туристичний маршрут, який буде дійсно цікавим і розкриє наш край якомога краще»

 

Сьогодні у Кобеляцькому районі відбувся семінар-практикум,  на  якому обговорили   розвиток туризму Полтавщини на засадах міжмуніципального співробітництва.

У семінарі взяли участь народний депутат України Андрій Река, голова Полтавської ОДА Валерій Головко, голова Полтавської обласної ради Олександр Біленький, голови районних та сільських  рад, меценати та представники бізнесу.

 «Полтавщина – унікальний край, який поєднує потужний аграрний, промисловий, культурний та туристичний потенціал. Нам є що показати гостям як сусідніх областей, так й інших країн. Одне із завдань обласної влади – підтримувати і посилювати привабливість Полтавщини, – зазначив голова Полтавської ОДА Валерій Головко. – Ми створюємо кластер для розширення туристичного потенціалу. Полтавщина має видатні місця, визначних особистостей, свою історію та культуру. Ми повинні створити туристичний маршрут, який буде дійсно цікавим і розкриє наш край якомога краще».

За словами директора Департаменту культури і туризму ОДА Валентини Вождаєнко, необхідно запропонувати оптимальний, поступний, якісний продукт для туристів у межах чотирьох районів, який дозволить ув’язати всі об’єкти туристичного показу. Слід відійти від точкового туризму, виключно Решетилівка чи Козельщинський монастир, а передбачити ланцюгову схему різнопланових туристичних маршрутів у межах кластеру. Також вона наголосила, що профільним Департаментом вже розпочато роботу по розробці та затвердженню єдиної Концепції розвитку туризму в Полтавській області за активної участі Всеукраїнської Федерації роботодавців у сфері туризму, в основі якої пропонують кластерний підхід.

«Розвиток туризму – це і є економічна складова. З туризмом можна поєднувати різні напрямки діяльності надходження до бюджету коштів, – наголошує народний депутат України Андрій Река. – Мені доводилось бувати в Європі, але там нічим не краще. Наша Полтавщина наскільки красива, тут все є».

Результатом зустрічі стало підписання меморандуму про співпрацю з чотирма районами області: Решетилівським, Козельщинським, Кобеляцьким та Новосанжарським.

 

угору ↑