Валерій Головко – новопризначений голова ОДА

Валерій Головко – новопризначений голова ОДА

Сьогодні, 30 грудня,  у Полтаві заступник голови Адміністрації Президента України Ігор Райнін представив нового голову Полтавської облдержадміністрації Валерія Головка.

Ігор Райнін зачитав Указ Президента про призначення очільника області, ознайомив присутніх з його біографією та висловив впевненість у тому, що подальша робота нового голови облдержадміністрації позитивно  вплине на розвиток регіону.
«У 2015 році перед областю та Україною загалом постали серйозні виклики. Головні серед них: проведення реформ, захист територіальної цілісності та боротьба з корупцією. Президент України покладає на Валерія Головка серйозні надії. Петро Порошенко переконаний,  що новопризначеному голові вдасться повністю розкрити економічний потенціал Полтавської області. Валерій Головко має чіткий план розвитку Полтавщини і зможе зробити так, щоб мешканці області пишалися не лише історією краю, а й сьогоденням», – повідомив Ігор Райнін.
Після вступного слова він вручив Валерію Головку відповідне посвідчення про призначення.
Сам же Валерій Головко подякував усім за підтримку і наголосив, що тільки разом можна досягти позитивних зрушень.
«Сьогодні, на жаль, ми потерпаємо в економічній кризі, маємо серйозні проблеми на Сході України. І ці виклики стоять перед кожним із нас. Наголошую, що тільки разом, консолідовано ми можемо зробити якісь кроки, побороти негативні явища, які сьогодні є на Полтавщині.
Привітати Валерія Головка прийшли керівники структурних підрозділів ОДА, голови районних державних адміністрацій, депутати обласної ради, громадськість.
Після урочистої церемонії представлення, Валерій Головко поспілкувався з журналістами, де й  озвучив основні принципи своєю роботи – відкритість, відвертість, прозорість. На питання про першочергові кроки на посаді відповів: «Перше, що я хочу зробити – об’їхати усю область, детально ознайомитися з проблемами, які виникають на місцях».
Не менш важливими є наміри голови облдержадміністрації до кінця січня призначити усіх голів районних державних адміністрацій та продовжувати роботу у напрямку енергоефективності та енергозбереження області.