Відбудеться громадське обговорення проекту розпорядження Кабінету Міністрів України „Деякі питання реформування системи державного управління автомобільними дорогами загального користування”

27 серпня о 9.00 у приміщенні актового залу Служби автомобільних доріг у Полтавській області (м. Полтава, вул. Куйбишева, 22-а) відбудеться громадське обговорення проекту розпорядження Кабінету Міністрів України „Деякі питання реформування системи державного управління автомобільними дорогами загального користування”

Запрошуються усі бажаючі.