Відбулася експертна зустріч щодо впровадження в Україні освітньої галузі «Комунікативістика»

Сьогодні відбулася експертна зустріч на тему «Впровадження в Україні освітньої галузі «Комунікативістика». У ній взяли участь представники Міністерства інформаційної політики, Секретаріату Кабінету Міністрів, Міністерства освіти і науки, Київського національного університету імені Тараса Шевченка, Київського університету імені Бориса Грінченка, інститутів громадянського суспільства й облдержадміністрацій Вінниці, Дніпра, Львова, Полтави, Харкова, Чернігова та Одеси.

Присутні на заході висловили свої зауваження і пропозиції щодо впровадження такої освітньої галузі. Комунікація між учасниками зустрічі в регіональних студіях відбувалася завдяки засобам відеоконференцзв’язку.

Полтавщину на заході представляли заступник начальника управління інформації-начальник відділу комунікації зі ЗМІ управління інформації Департаменту інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю Полтавської ОДА Юлія Даценко, заступник начальника управління-начальник відділу комунікацій із громадськими об’єднаннями управління з питань внутрішньої політики Департаменту інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю Полтавської ОДА Олександр Отич, головний спеціаліст відділу координаційної роботи вищих навчальних закладів, наукової діяльності та професійно-технічної освіти Департаменту освіти і науки Полтавської ОДА Яніна Сліва, доцент кафедри журналістики Полтавського національного педагогічного університету імені В.Г. Короленка Сергій Шебеліст.

Подібні тематичні експертні зустрічі відбуваються з ініціативи Секретаріату Кабінету Міністрів України щочетверга. Транслюються у реальному часі на каналі «Громадянське суспільство і влада» відеосервісу YouTube, де також містяться повні записи зустрічей, що відбулися. Під час цих заходів обговорюються пріоритети діяльності Уряду.