Відбулася зустріч громадськості Полтавщини з губернатором

Відбулася зустріч громадськості Полтавщини з губернатором

16 липня з ініціативи Громадської ради при Полтавській облдержадміністрації відбулася зустріч членів Секретаріату зазначеного дорадчого органу (20 осіб) з головою облдержадміністрації  В.Бугайчуком.

Зустріч провів голова Громадської ради при Полтавській облдержадміністрації В. Голуб за участі директора Департаменту інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю облдержадміністрації О. Пустовгара. Під час більш ніж двогодинного спілкування громадських активістів з очільником виконавчої гілки влади області обговорено, зокрема, питання децентралізації влади. В. Бугайчук зазначив, що «нинішня система влади, яку вибудували раніше — це система без тормозов», відтак необхідно провести конституційну реформу, яка б забезпечила активну участь в управлінні державними справами широкої громадськості.

Також порушувалися питання захисту населення від військової загрози, створення експертних груп при заступниках голови ОДА з метою вироблення стратегії подальшої діяльності влади, економічної обґрунтованості тарифів, реформування освітянської галузі, будівництва протитуберкульозного  диспансеру, протидії тарифному свавіллю енергетичних монополістів, відкритості фінансової звітності комунальних підприємств та організацій, створення робочих місць для інвалідів, започаткування обласної програми вивчення потреби у підготовці фахівців, запровадження субсидіарності для реалізації громадськими організаціями соціального замовлення. За підсумками спілкування визначено  шляхи подальшої співпраці та вирішено такі зустрічі зробити регулярними.