Відбулось урочисте засідання обласної Ради релігійних організацій

Версія для друку

Відбулось урочисте засідання обласної Ради релігійних організацій

У рамках Програми культурно-мистецьких заходів на Національному Сорочинському ярмарку 18 серпня 2015 року, за участю представників релігійних громад та об’єднань області, Управління культури Полтавської обласної державної адміністрації та Постійної комісії з питань мистецтва, культури, духовності та національностей Громадської ради при Полтавській обласній державній адміністрації, відбулось урочисте засідання обласної Ради релігійних організацій.

Головною метою проведення стало сприяння налагодженню дієвого толерантного поліконфесійного діалогу та зміцнення засад духовності громадян у складних умовах сьогодення.

У роботі Ради взяли участь представники дванадцяти конфесій. Серед обговорюваних питань найбільш важливим було удосконалення основних напрямків роботи серед молоді з метою недопущення в її середовищі масових проявів алкогольної залежності, наркоманії та тютюнопаління.

Вагомим кроком до подальшої співпраці серед представників православ’я області стала пропозиція відновлення практики проведення круглих столів щодо ідеї створення єдиної помісної церкви в Україні.

З-поміж інших питань учасники засідання висловилися за проведення спільних культурно-мистецьких заходів (зокрема — циклу передач «Духовна палітра Полтавщини» на ОДТРК «Лтава») за сприяння Управління культури Полтавської облдержадміністрації, які б дозволили зміцнити та популяризувати роль конфесій.

Загалом, незважаючи на розмаїття конфесійного складу та наявність принципових відмінностей у віровченні, лідери релігійних громад продемонстрували єдність у розумінні головного завдання інституту Церкви та бажання подальшої співпраці на теренах розбудови незалежної України.

 

Управління культури Полтавської ОДА

угору ↑