Відбулося чергове засідання Громадської екологічної ради

Відбулося чергове засідання Громадської екологічної ради

10 вересня 2015 року в Полтаві відбулося чергове засідання Громадської екологічної ради за участю представників Департаменту екології та природних ресурсів Полтавської ОДА, Громадської ради при Полтавській облдержадміністрації, Полтавського обласного еколого-натуралістичного центру учнівської молоді, ГО «Еко-Лтава», ПМГЕО «Мама-86-Полтава», викладачів кафедри прикладної екології та природокористування Полтавського національного технічного університету ім. Ю. Кондратюка та громадського активіста села Білики Кобеляцького району Л. Ю. Чернига.

На засіданні розглянули такі питання: екологічна інформація Полтавської області, її висвітлення на сайтах Департаменту та кафедри прикладної екології та природокористування ПНТУ ім. Ю. Кондратюка; спільність у проведенні екологічних акцій; розроблення частини проекту Регіонального екологічного центру «Екологічна свідомість молоді м. Полтави».

У рамках другого та третього питання запрошуємо долучитися усіх охочих. Зокрема, запрошуємо громадські організації та небайдужих громадян прийняти участь у наступному засіданні Громадської екологічної ради, на якому більш детально буде розглянуто питання «Розроблення частини проекту Регіонального екологічного центру „Екологічна свідомість молоді м. Полтава“». Засідання відбудеться 15 вересня 2015 року о 16 годині в ауд. 308-П Полтавського національного технічного університету ім. Ю. Кондратюка (м. Полтава, Першотравневий проспект, 24).

Також більш детальну інформацію про майбутні екологічні акції можна дізнатись на сайті кафедри прикладної екології та природокористування ПНТУ ім. Ю. Кондратюка та Департаменту у розділі «Доступ до інформації» → «Події, коментарі, оголошення».