Відбулося друге засідання обласної координаційної ради з контролю за виконанням заходів з підготовки народного господарства області до роботи в осінньо-зимовий період 2015/16 року

16 липня в обласній державній адміністрації під головуванням заступника голови облдержадміністрації Пругла О.Є. відбулося друге засідання обласної координаційної ради з контролю за виконанням заходів з підготовки народного господарства області до роботи в осінньо-зимовий період 2015/16 року,

створеної розпорядженням голови обласної державної адміністрації від 25.05.2015 № 248 «Про підсумки роботи житлово-комунальних підприємств області в осінньо-зимовий період 2014/15 року та завдання з підготовки до опалювального сезону 2015/16 року».
Основними завданнями Ради є узгодження напрямів і пріоритетів розвитку народного господарства області для забезпечення його стабільної роботи в осінньо-зимовий період; підготовка пропозицій щодо визначення джерел фінансування заходів, пов’язаних із підготовкою народного господарства області до роботи в осінньо-зимовий період, розглядаються проблемні питання та шляхи їх вирішення.
На засідання були запрошені міські голови, керівники підприємств комунальної теплоенергетики, водопровідно-каналізаційного господарства, нафтогазового комплексу, голови райдержадміністрацій, керівники галузевих Департаментів та управлінь.
На засіданні були розглянуті питання про хід підготовки до роботи в осінньо-зимовий період 2015/16 року ОКВПТГ «Лубнитеплоенерго», ОКВПТГ «Миргородтеплоенерго», житлово-комунального господарства Великобагачанського, Гребінківського, Пирятинського та Хорольського районів.

Управління житлово-комунального господарства
облдержадміністрації