Відбулося обласне дитяче свято до Дня Святого Миколая

Відбулося обласне дитяче свято до Дня Святого Миколая

У Полтавському академічному обласному театрі ляльок відбулося обласне дитяче свято до Дня Святого Миколая. Для участі у дійстві запросили 250 дітей із 15 районів Полтавщини.

У театрі зібралися діти-сироти, діти, позбавлені батьківського піклування, які виховуються у сім’ях опікунів (піклувальників), прийомних родинах, дитячих будинках сімейного типу. Також на свято запросили дітей, чиї батьки загинули під час участі в антитерористичній операції, дітей, переселених із тимчасово окупованих територій.

– Дня Святого Миколая ми дожидаємося всі – як маленькі, так і дорослі, бо віримо в добро, в те, що нас очікують якісь приємні сюрпризи. Сьогодні служба у справах дітей обласної державної адміністрації спільно з нашими колегами – працівниками служб у справах дітей районних державних адміністрацій, міськвиконкомів підготували для вас це свято. І, безумовно, не обійшлося без обласного театру ляльок. Його артисти подарують вам чудову виставу. По закінченню свята всі, хто чемно поводився, одержать солодкі подарунки. Передаю вітання від керівництва обласної державної адміністрації, обласної ради. Бажаю, щоб ви росли здоровими і щасливими, щоб вас оточували вірні й надійні друзі, – звернулася до дітвори начальник служби у справах дітей облдержадміністрації Інна Конончук.

Юні учасники заходу переглянули новорічну казку «Умка шукає друзів», пограли в рухливі ігри й отримали призи. Після завершення вистави кожна дитина одержала солодкий подарунок.

– Такий захід проводимо щорічно. Нині на свято запросили 250 дітей із 15 районів області. Райони самостійно визначаються, хто зможе приїхати, бо там у ці дні теж відбуваються відповідні заходи. Водночас використовують можливість побувати на екскурсії у Полтаві, – додала Інна Конончук.

За її словами, дітей-сиріт і дітей, позбавлених батьківського піклування, в області – понад дві тисячі, з них 94 відсотки виховуються у сім’ях, а не у відповідних державних закладах.