Відбулося перше засідання конкурсної комісії Департаменту інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю облдержадміністрації для розгляду конкурсних пропозицій у 2016 році

Версія для друку

11 серпня 2016 року під головуванням Директора Департаменту інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю Полтавської облдержадміністрації Вадима Штефана за участі депутата обласної ради, голови постійної депутатської комісії з питань регламенту, депутатської діяльності, інформаційної сфери, зв’язків з громадськістю та дотримання прав учасників АТО Інни Авраменко відбулося перше засідання конкурсної комісії Департаменту інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю облдержадміністрації для розгляду конкурсних пропозицій та проведення моніторингу виконання (реалізації) програм (проектів, заходів) інститутів громадянського суспільства, для виконання (реалізації) яких надається підтримка за рахунок коштів обласного бюджету в 2016 році.

Заслухано інформацію про проведення конкурсу проектів громадських організацій за рахунок бюджетних коштів у 2016 році. Зазначено, що відповідно до Порядку проведення конкурсу з визначення програм (проектів, заходів), розроблених громадськими організаціями та творчими спілками, для виконання (реалізації) яких надається фінансова підтримка, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 16 березня 2016 р. № 194, на виконання Комплексної програми комунікацій влади з громадськістю та розвитку інформаційної сфери  в Полтавській області на 2016-2018 роки, Наказом начальника Головного управління інформаційної та внутрішньої політики ОДА від 10.06.2016      №  30-ОД  «Про оголошення конкурсу» оголошено конкурс проектів, розроблених громадськими організаціями на 2016 рік. Затверджено перелік цілей та пріоритетних завдань, на реалізацію яких повинні спрямовуватися програми (проекти, заходи) громадських організацій, що подаються для участі у конкурсі для отримання фінансової підтримки за рахунок коштів обласного бюджету у 2016 році. Затверджено перелік видів діяльності, що можуть бути підтримані у межах конкурсу з визначення проектів, розроблених громадськими організаціями, для реалізації яких надається фінансова підтримка у 2016 році.   Встановлено граничний обсяг фінансування за рахунок бюджетних коштів одного проекту, що подається для участі у конкурсі, у сумі 20 тис. грн. Затверджено форму заяви про участь у конкурсі, що має подаватися громадською організацією для участі у конкурсі, форму опису проекту та кошторису витрат для його реалізації, що має подаватися громадською організацією для участі у конкурсі. Затверджено  склад конкурсної комісії для розгляду конкурсних пропозицій та проведення моніторингу реалізації проектів за рахунок бюджетних коштів у 2016 році у кількості 12 осіб.

Оголошення про проведення конкурсу з визначення програм (проектів, заходів), розроблених громадськими організаціями, для виконання (реалізації) яких надається фінансова підтримка за рахунок коштів обласного бюджету оприлюднене 13 червня 2016 року у Інтренет-виданні «Полтавщина», «Новини Полтщини» та на сайті ОДА та Департаменту.

Після місячного терміну проведення конкурсу надійшло всього 4 пропозиції, тому було продовжено термін подання документів до 29 серпня 2016 р. Наразі надійшло 19 конкурсних пропозицій.

Також затверджено Регламент роботи конкурсної комісії Департаменту інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю облдержадміністрації для розгляду конкурсних пропозицій та проведення моніторингу виконання (реалізації) програм (проектів, заходів) інститутів громадянського суспільства, для виконання (реалізації) яких надається підтримка за рахунок коштів обласного бюджету в 2016 році.

На 17 серпня 2016 р. призначено проведення другого засідання конкурсної комісії та проведення першого етапу розгляду конкурсних пропозицій.

угору ↑