Відбулося засідання Державної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій з питання протидії поширенню коронавірусу в Україні

Версія для друку

Відбулося засідання Державної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій з питання протидії поширенню коронавірусу в Україні

 

Від Полтавської області участь у заході взяли голова облдержадміністрації Олег Синєгубов, заступники голови Катерина Рижеченко та Євген Греков, а також представники структурних підрозділів ОДА та територіальних підрозділів центральних органів виконавчої влади.

Зокрема, перевірили готовність областей щодо запобігання поширенню коронавірусної інфекції.

Як зазначив Прем’єр-міністр України Денис Шмигаль, у кожній області повинні бути підготовлені заклади для обсервації, та розповів, що на черговому засіданні Уряду порушать питання  про виділення коштів із резервного фонду для закупівлі засобів індивідуального захисту для забезпечення поточної потреби відповідних служб.

«Це костюми, респіратори, тощо. МОЗ має озвучити першочергові потреби в засобах індивідуального захисту, які необхідно купити за рахунок державного резервного фонду та поповнити матеріальний резерв держави», – сказав Денис Шмигаль.

Як поінформував головний санітарний лікар Віктор Ляшко, в Україні зареєстрований 1 випадок коронавірусу. Загалом у світі зареєстровано більше 110 тисяч випадків. Більше 56% хворих вилікувалися.

Також  він зазначив, що вже найближчим часом у  всі регіони будуть поставлені експрес-тести на коронавірус. Їх роблять біля ліжка хворого медичні працівники, там не потрібна лабораторна освіта.

«Тести 13-14 числа отримають Одеса та Дніпро. Далі їх отримають всі області. Вже завтра буде розроблено чіткий графік щодо всіх регіонів», – сказав Віктор Ляшко.

Міністр внутрішніх справ Арсен Аваков поінформував присутніх про низку заходів, які варто вжити в регіонах із метою запобігання коронавірусу COVID-19. Їх розглядатимуть завтра на засіданні Уряду.

 

 

угору ↑