Відбулося засідання Громадської ради при облдержадміністрації

Версія для друку

Відбулося засідання Громадської ради при облдержадміністрації

 

У межах розширеного засідання із представниками Громадської ради при ОДА зустрілися голова облдержадміністрації Валерій Головко, його заступники Олег Пругло та Микола Білокінь, очільники профільних управлінь і департаментів.

На порядок денний винесли два питання: стан соціально-економічного розвитку області в поточному році, перспективи на 2018-й, а також орієнтовний план консультацій із громадськістю структурних підрозділів Полтавської облдержадміністрації на наступний рік.

– Країна динамічно розвивається. І те, що нині громадськість бере участь у розвитку суспільства, – це дуже добре. Задоволений ефективністю нашого партнерства цьогоріч і зацікавлений, щоб ця співпраця була більш поглибленою. Сьогодні спілкувалися з керівниками департаментів щодо формування бюджету області на наступний рік. Хотіли би почути ваше бачення, ваші оцінки щодо видатків бюджету, пріоритетних напрямків бюджетного фінансування. З одного боку, ми як представники виконавчої влади готуємо пропозиції, а з іншого боку, депутатський корпус підтримує чи не підтримує наші ініціативи. Арбітром у цій роботі є громадськість, – зазначив Валерій Головко.

Він наголосив на пріоритетах роботи, серед яких якісні освіта, харчування дітей у навчальних закладах, оздоровлення й відпочинок підростаючого покоління, впровадження медичної реформи й сучасних технологій у наданні медичних послуг у закладах області, амбіційні цілі щодо ремонту автошляхів краю, зосередження уваги на установах соціального захисту для літніх людей, створення у межах реформи надання адміністративних послуг сучасного ЦНАПу біля будівлі облдержадміністрації, підтримка державних програм щодо будівництва.

– Основне, щоб ми розуміли нашу спільну відповідальність і участь. Формат роботи між виконавчою владою і представниками громадськості вважаю правильним. Не може влада працювати у закритому форматі, тому що будь-яка ініціатива повинна мати зворотній зв’язок – відповідь на питання чи потрібно це суспільству і якщо так, то в якому вигляді. Тобто будь-яка ініціатива має бути адаптована. Якщо суспільство її сприймає, значить, ми рухаємося правильним шляхом. Прошу вас брати участь в обговореннях, вносити пропозиції, бо будь-яка свіжа думка лише на користь тій чи іншій ініціативі, – звернувся до представників громадськості Валерій Головко. – Дякую вам за практичну допомогу.

Голова Громадської ради при ОДА Володимир Голуб зазначив, що представники влади до думок і пропозицій громадськості дослухаються. Він наголосив на продовженні співпраці.

Члени Громадської ради при облдержадміністрації під час розширеного засідання поставили кілька запитань керівникам профільних департаментів облдержадміністрації зокрема щодо медичної сфери, вирішення долі будівлі Полтавського кадетського корпусу, ремонту доріг, встановлення стаціонарних і мобільних вагових комплексів, фінансування громадських організацій, забезпечення дітей дошкільними навчальними закладами тощо.

угору ↑