Відбулося засідання Громадської ради при облдержадміністрації

Версія для друку

Відбулося засідання Громадської ради при облдержадміністрації

 

30 травня 2018 року відбулося засідання Громадської ради при Полтавській облдержадміністрації, яке провів голова дорадчого органу Володимир Голуб.

Участь у засіданні взяли також директор Департаменту інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю облдержадміністрації Вікторія Пилипенко, представники Полтавського відокремленого підрозділу Центру розвитку місцевого самоврядування Олександр Ісип та Юрій Ісаєв.

Про роботу територіального органу Держгеокадастру та заходи з легалізації земельних відносин на території області поінформувала заступник начальника Головного управління  Держгеокадастру у Полтавській області Людмила Остапенко.

«У нас є розроблені Держгеокадастром і запроваджені електронні послуги, які можна подивитись у себе навіть на робочих місцях та вдома. Це публічна кадастрова карта. Є послуги, які безпосередньо замовляються в електронному вигляді з попередньою оплатою: викопіювання в картографічній основі, витяг із Держгеокадастру, витяг з технічної документації про нормативну грошову оцінку, запит на отримання документації із Державного фонду та зворотній зв'язок на який ми відповідаємо. Коли людина заходить на публічну кадастрову карту і не знаходить своєї земельної ділянки за кадастровим номером, або є якість проблеми. Ми це вирішуємо шляхом електронного зв'язку зі структурними підрозділами Головного управління», - повідомила Людмила Остапенко.

Вона також наголосила щодо сільськогосподарських земельних ділянок, які знаходяться за межами населених пунктів державної власності. Ці землі видані фізичним та юридичним особам, які звертались до Держгеокадастру – 11,5 тисяч наказів про надання дозволу на розробку документації землеустрою та про її затвердження, в тому числі 6521 наказів для учасників АТО та зарезервовано 7 тисяч гектарів землі.

 Про хід реалізації заходів Обласної програми охорони довкілля поінформував заступник директора Департаменту екології та природних ресурсів облдержадміністрації Олександр Ткаченко.

Про впровадження нового порядку призначення житлових субсидій на виконання постанови Кабінету Міністрів України від 27.04.2018 № 329 повідомила заступник начальника управління – начальник відділу виплат та компенсацій, субсидій та пільг управління соціального захисту населення Департаменту соціального захисту населення облдержадміністрації Тетяна Федіна.

 

угору ↑