Відбулося засідання конкурсної комісії з відбору проектів громадських організацій

17 серпня 2016. р. у Департаменті інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю Полтавської облдержадміністрації відбулося друге засідання конкурсної комісії з відбору проектів громадських організацій. Члени конкурсної комісії відібрали проектні заявки, що відповідають формальним критеріям – пріоритетам конкурсу, обласному рівню реалізації проекту, та відповідність самих організацій критеріям конкурсу.

За результатами розгляду формальних критеріїв було визначено, що 17 з 19 поданих заявок відповідають цим критеріям: виявилось, що дві організації – заявники не мають терміну дворічного існування на момент подання документів.

Кошти обласного бюджету мають витрачатися на пріоритетні завдання та на благо якомога більшої кількості жителів області. Також проекти мають виконуватися інституційно спроможними досягти результатів, заявлених проектними пропозиціями, організаціями. Наскільки ці параметри враховані у заявках громадських організацій, поданих на конкурс, власне, і визначала комісія.