Відбулося засідання Секретаріату Громадської ради

Відбулося засідання Секретаріату Громадської ради

19 травня 2015 р. у Полтаві за участю керівника апарату ОДА Миколи Білоконя відбулося засідання Секретаріату Громадської ради при облдержадміністрації (15 осіб),  яке провів голова дорадчого органу Володимир Голуб. Обговорено питання взаємодії  Громадської ради з керівництвом  ОДА щодо реалізації урядових документів, забезпечення участі громадськості у формуванні та реалізації державної політики.

Учасники засідання  констатували позитивну налаштованість керівництва ОДА та облради щодо урахування думки громадської ради під час підготовки проектів рішень обласної ради. Оприлюднено текст листа голови облради П.Ворони щодо обов’язковості подання проектів рішень сесій обласної ради тільки з висновками Громадської ради при ОДА. Також обговорено практичні питання організації роботи   комісій громадської   ради, проект плану роботи  ГР на 2015р., розподіл обов’язків   заступників  голови  громадської   ради, звернення  громадської   ради до Прем’єр-міністра України А.Яценюка щодо внесення змін до деяких постанов КМУ, яке вирішено ухвалити на засіданні дорадчого органу у червні ц.р.