Відбувся черговий семінар щодо участі громадськості у процесах формування й реалізації державної політики

Версія для друку

Відбувся черговий семінар щодо участі громадськості у процесах формування й реалізації державної політики

 

У приміщенні Кременчуцької міської ради відбувся третій за ліком кущовий семінар на тему «Інструменти й механізми участі громадськості у процесах формування та реалізації державної політики та вирішення питань місцевого значення».

Захід організований за ініціативи Департаменту інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю облдержадміністрації, на виконання Комплексної програми комунікацій влади з громадськістю та розвитку інформаційної сфери в Полтавській області на 2016-2020 роки.

Участь у семінарі взяли представники активних громадських організацій, депутати місцевих рад, державні службовці й фахівці органів місцевого самоврядування з Кременчука, Горішніх Плавнів, Глобинського, Кременчуцького, Козельщинського, Семенівського та Кобеляцького районів. Розглядали питання співробітництва держадміністрацій та громадських організацій у сфері надання суспільних послуг, використання та розвитку соціального капіталу та громадського лобіювання, практичного застосування інструментів демократії участі, формулювання стратегічних й операційних цілей розвитку громад.

Семінар провели голова Полтавської філії Суспільної служби України Ганна Кіященко та перший заступник директора – начальник управління з питань внутрішньої політики Департаменту інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю облдержадміністрації Юрій Варченко.

Цей захід – третій із циклу. Попередні семінари відбулися в Лубнах та Миргороді. Наступний і заключний семінар відбудеться у Полтаві.

угору ↑