Відтепер полтавці зможуть оперативно отримати пенсійні послуги за місцем проживання

Версія для друкуВерсія для друку

Відтепер полтавці зможуть оперативно отримати пенсійні послуги за місцем проживання

19 квітня в Скороходівській ОТГ відкрився агентський пункт пенсійного обслуговування громадян. «У громаді проживає 1,5 тис пенсіонерів, тому для працівників Пенсійного фонду, які надаватимуть послуги цій категорії громадян, за рахунок коштів громади було відремонтовано окремий робочий кабінет з двома автоматизованими робочими місцями»,- зазначив голова ОТГ Василь Дрозд.

За його словами, всі технологічні процеси забезпечено сучасною комп’ютерною та оргтехнікою, також встановлено телефонний та інтернет-зв'язок.

В урочистій події взяв участь перший заступник начальника Головного управління Пенсійного фонду Володимир Носенко, який апробував новостворені робочі місця - провів виїзний прийом громадян.

Угору ↑