Вихованці Полтавського обласного еколого-натуралістичного центру – переможці Всеукраїнського конкурсу з флористики та фітодизайну

Вихованці Полтавського обласного еколого-натуралістичного центру учнівської молоді взяли участь у Всеукраїнському конкурсі з флористики та фітодизайну ,,Юннати України”, підсумки якого були підведені 5-7 жовтня в Національному еколого-натуралістичному центрі.

У ньому взяли участь 55 команд із 20 областей України.

За підсумками роботи журі команда Полтавського обласного еколого-натуралістичного центру учнівської молоді з композицією ,,Єдність” посіла І місце в номінації ,,Квіткові килими”, отримавши 98 із 100 можливих балів і нагороджена дипломом Національного еколого-натуралістичного центру учнівської молоді Міністерства освіти і науки України.

Департамент освіти і науки ОДА