Віктор Бугайчук передав чотири БРДМ Полтавському батальйону тероборони

Віктор Бугайчук передав чотири БРДМ Полтавському батальйону тероборони

Броньовану техніку на прохання обласної влади  відновили  полтавські підприємці. Голова облдержадміністрації Віктор Бугайчук подякував представникам бізнесу за допомогу армії та пообіцяв усіляке сприяння їхній роботі з боку влади.

Сьогодні, 23 жовтня  на території колишнього військового училища зв’язку голова Полтавської  обласної державної адміністрації Віктор Бугайчук передав чотири БРДМ-2 (бойових розвідувальних дозорних машини) 16-му батальйону територіальної оборони.

Ця броньованої техніки була капітально відремонтованої полтавськими підприємцями, що відгукнулися на заклик обласної влади допомогти армії.

«Місяць тому ми отримали техніку, яка понад 30 років перебувала законсервованою на складах, –  сказав Віктор Бугайчук під час урочистої передачі техніки. – Підприємці відремонтували цю техніку: повністю перебрали двигуни, замінили гумові агрегати. Тепер машини в задовільному стані. Ми плануємо передати їх 16-му батальйону територіальної оборони, який зараз несе службу в Одеській області».

Як зауважили представники обласного військового комісаріату, не маючи раніше досвіду з ремонту військової техніки, підприємці Полтави добре впоралися з завданням. На БРДМи встановили навіть протикомулятивні захисні екрани.

Голова  ОДА Віктор Бугайчук вручив Почесні грамоти Полтавської обласної державної адміністрації підприємцям з подякою за патріотизм та громадянську свідомість і пообіцяв усіляко сприяти у їхній благородній справі.

Почесні Грамоти були вручені: голові правління ПАТ "Полтавський машинобудівний завод" Григоренку Олександру Михайловичу;

генеральному директору ТОВ "Полтавська бурова компанія" Потернаку Олександру Анатолійовичу;

Фізичним особам-підприємцям Зірці Миколі Івановичу та Левченко Аліні Костянтинівні.