Виплата щомісячної адресної допомоги внутрішньо переміщеним особам для покриття витрат на проживання в червні 2019 року

Відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 1 жовтня 2014 року № 505 «Про надання щомісячної адресної допомоги внутрішньо переміщеним особам для покриття витрат на проживання, в тому числі на оплату житлово-комунальних послуг» (зі змінами) в області проведена виплата зазначеної допомоги за червень 2019 року.

13 червня 2019 року в область надійшли кошти для проведення виплати щомісячної адресної допомоги за червень 2019 року в повному обсязі

Виплата щомісячної адресної допомоги внутрішньо переміщеним особам на загальну суму 7,3 млн грн понад 4,5 тис. сімей у червні проведена на їх поточні рахунки в АТ «Державний ощадний банк України».

Департамент соціального захисту

населення облдержадміністрації