Вітання голови Полтавської ОДА Валерія Головка та голови обласної ради Олександра Біленького з нагоди Дня працівників металургійної та гірничодобувної промисловості

Шановні працівники металургійної та гірничодобувної промисловості! Сердечно вітаємо вас з професійним святом!

Металургійний комплекс - основа індустрії. В нього входять чорна і кольорова металургія, які охоплюють всі стадії технологічних процесів: від видобутку і збагачення сировини до отримання готової продукції.

Висловлюємо вам, шановні металурги, щиру подяку за щоденну працю, відданість справі, вагомий вклад в економічний і соціальний розвиток області та України. Віддаємо належне вам за те, що в складних ринкових умовах зберігаєте потенціал галузі, знаходите шляхи інтенсифікації та підвищення ефективності роботи.

Бажаємо міцного здоров’я, миру, злагоди, оптимізму, невичерпної енергії та нових професійних звершень!

Валерій Головко,

голова Полтавської обласної