Визначено переможця Всеукраїнського відкритого конкурсу «Територія Майдану» у м. Полтаві

28.10.2016 — відбулося друге засідання журі Конкурсу. Журі підбило підсумки, прийняло остаточне рішення, визначило кращий концептуальний проект і оголосило переможців Конкурсу.

За вимогами п.24 розділу ІІ Умов проведення Конкурсу громадське обговорення конкурсних проектів має здійснюватися шляхом Інтернет-голосування на офіційному сайті управління культури Полтавської обласної державної адміністрації. Саме тому, журі Конкурсу вирішило інформацію Інтернет-голосування на сторінці інтернет-видання «Полтавщина» прийняти до відому, як рейтингову, але не враховувати під час прийняття остаточного рішення.

19.10.2016 — громадське обговорення та Інтернет-голосування щодо кращого з проектів припинилися. Голосами громадськості визначився рейтинг конкурсних проектів:

голосування громадськості

За підрахунками у голосуванні узяли участь 4441 представник громадськості, з них 220 осіб не підтримали жодного конкурсного проекту, ще 5 голосів залишилися не озвученими (малюнки, вірші, різне).

Спираючись на вимоги пунктів 13, 14, 15, 16, 17 розділу ІІ Умов Конкурсу, журі Конкурсу визнало конкурсні проекти за № 041984 (1), №041984 (2), №041984 (3) та за № 349834 такими, що подані не в повному об’ємі, не відповідають завданню і меті Конкурсу, а тому не відповідають вимогам Конкурсу.

Таким чином, у конкурсному відборі узяли участь 6 конкурсних проектів.

Після тривалого обговорення недоліків та позитивних якостей кожного з конкурсних проектів, журі конкурсу погодило рейтингову процедуру визначення проекту-переможця. Кожний член журі подав свій особистий рейтинговий лист (додаток 1).

Підсумки рейтингового відбору, остаточне рішення щодо переможців конкурсу і розподілу премій погодили відкритим голосуванням:

1 премія (10,0 тис.грн.) – концептуальний проект за № 180514; переможець – авторський колектив урбан-платформа «CityLab», у складі:

• Козиренко Дмитро Сергійович – архітектор, керівник колективу;
  • Купріян Марія Сергіївна – архітектор;
  • Чебіна Оксана Сергіївна – архітектор;
  • Лисогор Максим Вікторович – архітектор;
  • Ночовний Олександр Володимирович – архітектор;
  • Іщенко Максим Сергійович – архітектор;
  • Верьовкін Дмитро Миколайович – урбаніст.

2 премія (7,50 тис.грн.) – концептуальний проект за № 231132; переможець – авторський колектив ДП УДНДІПМ «Діпромісто» імені Ю.М.Білоконя у складі:

• Губенко Тетяна Вікторівна – архітектор, керівник колективу;
  • Купрієнко Дарія В’ячеславівна – архітектор, автор ідеї;
  • Бучок Володимир Сергійович – архітектор;
  • Побединська Анастасія Миколаївна – архітектор;
  • Чернєй Тетяна Сергіївна – архітектор.

3 премія (5,00 тис.грн.) – концептуальний проект за № 290462; переможець – авторський колектив Благодійна організація «Благодійний фонд „Пам’яті Небесної сотні”» у складі:

• Павленко Андрій Володимирович – голова фонду, організатор проекту;
  • Данілюк Борис Володимирович – скульптор (м.Івано-Франківськ);
  • Кокошко Віктор – архітектор;
  • Покотило Геннадій – художник.

Журі звертає увагу на те, що результати громадського обговорення співпали з результатами голосування Журі. Це є запорукою сталого рішення, можливого для реалізації. Конкурс відбувся.

Відповідно до вимог пункту 2 розділу V Умов Конкурсу переможець конкурсу оголошується після підписання рішення журі усіма його членами.

Голосування журі

Відповідно до вимог пункту 27 розділу ІІ Умов Конкурсу підсумки Конкурсу оголошуються його організаторами 1 листопада 2016 року та опубліковуються в засобах масової інформації, на офіційних сайтах Замовника та організаторів Конкурсу протягом 10 днів з дня оголошення.

За умовами Конкурсу нагородження його переможців і учасників відбудеться у форматі заходів з відзначення Дня Гідності і Свободи.