Визначили переможців обласного конкурсу серед закладів освіти на кращу матеріальну базу військово-патріотичного та фізичного виховання

Версія для друку

Визначили переможців обласного конкурсу серед закладів освіти на кращу матеріальну базу військово-патріотичного та фізичного виховання

 

На Полтавщині відбувся обласний конкурс серед закладів освіти на кращу матеріальну базу військово-патріотичного та фізичного виховання.
У ньому взяли участь 40 закладів освіти області, серед яких 17 закладів загальної середньої освіти та 23 заклади професійної (професійно-технічної) освіти.

За підсумками заочного етапу конкурсу члени журі визначили переможців:
I місце
Вище професійне училище № 7 м. Кременчука;
Опорний заклад "Вовчицька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів-ліцей імені В.Ф. Мицика Лубенської районної ради Полтавської області"
II місце
Опорний заклад "Зіньківська спеціалізована школа I-III ступенів № 1 Зіньківської районної ради";
Миргородська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів № 5 Миргородської міської ради Полтавської області.
III місце
Державний навчальний заклад "Решетилівський професійний аграрний ліцей ім. І.Г. Боровенського";
Опорний заклад "Бутенківська ЗОШ I-III ступенів ім. Ю.П. Дольд-Михайлика" Кобеляцького району.
Переможці конкурсу одержать цільові кошти на придбання обладнання і предметів довгострокового користування для оновлення власної матеріально-технічної бази військово-патріотичного та фізичного виховання (одна винагорода на двох переможців у рівних частинах): за І місце – 150 тис. грн, за ІІ місце – 75 тис. грн, за ІІІ місце – 25 тис. грн.

Департамент освіти і науки облдержадміністрації

угору ↑