Володимир Замикула ознайомився з роботою дошкільного навчального закладу № 1 «Теремок» у м. Лохвиця.

З роботою дошкільного навчального закладу № 1 «Теремок» м. Лохвиця Володимира Васильовича познайомила завідувачка Клименко В.І. Вона наголосила, що у закладі, як і у всіх освітніх установах району, реалізуються нові соціальні ініціативи Президента України Віктора Януковича «Діти – майбутнє України» та проект «Полтавщина - дітям». За підтримки органів виконавчої влади та фінансової допомоги міської ради  у дошкільному закладі проводиться постійна робота щодо його розвитку: у зв’язку із збільшенням кількості дітей – на сьогодні їх 320 осіб - ще в минулому році відкрито додаткову групу, на часі стоїть питання про відкриття ще однієї. Впроваджуються енергозберігаючі технології – проведено заміну вікон на пластикові, встановлено міні-котельню на альтернативному паливі, проведено ремонти дитячих груп, актової зали, закуплено іграшки та наочне обладнання, що значно зміцнило матеріально-технічну базу дитсадка.

Підсумовуючи зустріч із педагогічним колективом дитячого садка заступник голови наголосив, що результати праці, які ми побачили сьогодні у закладі, могли з’явитися  тільки завдяки тісній співпраці органів виконавчої влади, голови міста та педагогічного колективу.

На згадку про перебування у дитсадку Володимир Васильович вручив дитячі іграшки та символічну «діжечку» з медом.