«Якщо адміністрація центрального ринку не забезпечить дотримання санітарних вимог – він буде закритий», – Олег Синєгубов (оновлено)

Версія для друку

«Якщо адміністрація центрального ринку не забезпечить дотримання санітарних вимог – він буде закритий», – Олег Синєгубов (оновлено)

 

Станом на вечір 1 травня в області відкрилися 4 ринки: в Лубнах, Гребінці та 2 у Полтаві. Найсуттєвіші порушення зафіксовані на центральному продовольчому ринку в обласному центрі.

Про це повідомив голова облдержадміністрації Олег Синєгубов у п’ятницю, 1 травня.

На Полтавщині 43 ринки, які мають реєстрацію агропродовольчого ринку. Загалом ринків 54. Ринки відкрили у Полтаві, Гребінці, Лубнах. Щодо центрального ринку в Полтаві – по-перше, він не має відповідної реєстрації. По-друге, сьогодні там зафіксовано багато порушень. Тому ми ухвалюватимемо рішення щодо його закриття, якщо адміністрація не дослухається до зауважень. Тримаємо це питання на контролі», – заявив голова облдержадміністрації.

Зі свого боку співробітники Полтавського відділу поліції склали протокол на адміністрацію центрального продовольчого ринку за порушення вимог карантину: посадовцям загрожує штраф від 34 до 170 тисяч гривень.

Нагадаємо, 30 травня регіональна комісія з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій Полтавської області рекомендувала райдержадміністраціям, міськвиконкомам, об’єднаним територіальним громадам дозволити роботу агропродовольчих ринків лише за умов повного дотримання розроблених і затверджених Головним державним санітарним лікарем України протиепідемічних вимог.

Зокрема, працівників і відвідувачів впускатимуть на ринок лише в масці чи респіраторі та після проходження температурного скринінгу. На кожному вході на ринок мають бути антисептики, контактні поверхні повинні дезінфікувати кожні три години. На ринку має бути не більше одного покупця на 10 кв. м. Також після робочого дня мають дезінфікувати всю територію ринку, а адміністрація має не допускати стихійної торгівлі.

 

угору ↑

01.05.2020