З нагоди Всесвітнього дня екскурсовода у Полтаві відбулася 10-та науково-практична конференція

21 лютого з нагоди Всесвітнього дня екскурсовода управлінням інфраструктури та туризму ОДА за підтримки Полтавського краєзнавчого музею імені Василя Кричевського, спільно з ГО «Спілка екскурсоводів Полтавщини» проведено 10-у науково-практичну конференцію «Екскурсійна діяльність – реалії та перспективи. Музична Полтавщина», присвячену 175-річчю від дня народження славетного українського композитора, засновника української національної музики, уродженця Полтавщини Миколи Лисенка.

У роботі конференції взяли участь керівники підрозділів з питань культури і туризму РДА, МВК та територіальних громад, екскурсоводи, краєзнавці, фахівці музейних закладів, представники громадських організацій туристичного спрямування, туристичних фірм області, професорсько-викладацький склад та студенти Полтавського національного технічного університету імені Ю. Кондратюка, Полтавського університету економіки і торгівлі, Полтавського національного педагогічного університету імені В.Г. Короленка та ін.

Учасники зібрання мали змогу прослухати музичні привітання постійних учасників делегації Полтавщини на Міжнародних і Міжрегіональних туристичних виставках – Лауреатів Міжнародних та Всеукраїнських конкурсів, володарів гран-прі Міжнародного конкурсу-фестивалю народної музики тріо бандуристок «Вишиванка» Полтавської обласної філармонії з українською народною піснею в обробці Миколи Лисенка «Зелененький барвіночку» та директора Обласного Центру народної творчості та культурно-освітньої роботи Дмитра Соколова з арією Петра із опери Миколи Лисенка «Наталка Полтавка».

Надалі робота конференції продовжилася відповідно до програми виступами доповідачів, збірка яких буде оприлюднена окремо.