З початку 2019 року до сільських рад Полтавщини завдяки земельним торгам проведеним у вересні щорічно надходитиме понад 1,9 мільйонів гривень

Версія для друку

З початку 2019 року до сільських рад  Полтавщини завдяки земельним торгам проведеним у вересні щорічно надходитиме понад 1,9 мільйонів гривень

 

На сайті Головного управління Держгеокадастру  у Полтавській області у вересні 2019 року було оголошено 31 аукціон з продажу права оренди на земельні ділянки загальною площею 720,4 гектара, з них аграрії придбали права оренди на 15 земельних ділянок сільськогосподарського призначення державної власності,  які знаходяться на території  Полтавської області.

Загальна площа переданих в оренду земельних ділянок склала більше 230,3 гектара. Земельні ділянки будуть використовуватися для ведення товарного сільськогосподарського виробництва.

Також  по  8 ділянкам площею 153,9 га торги не відбулися в зв’язку з відсутністю учасників або відмови переможця від підписання протоколу торгів, та по 8 ділянках площею 336,2 гектарів результати торгів анульовано організатором  у зв’язку з несплатою переможцем належної суми за придбаний лот.

У результаті торгів, за користування земельними ділянками до бюджету сільських рад Полтавської області щорічно  буде надходити  орендна  плата у розмірі понад  1,9 млн. гривень.

Довідково:

Земельні торги проводяться відповідно до глави 21 Земельного кодексу України «Продаж земельних ділянок або прав на них на конкурентних засадах». Інформація про лоти із зазначенням місця розташування земельних ділянок, їх площ та кадастрових номерів, а також стартового розміру річної орендної плати розміщена на сайті Державної служби України з питань геодезії, картографії та кадастру у розділі «Земельні аукціони».

Прес-служба Головного управління Держгеокадастру у Полтавській області

 

угору ↑