З початку року полтавські експерти прийняли до опрацювання понад 5800 проектів землеустрою в межах пілотного проекту із запровадження принципу екстериторіальності

Станом на третє липня 2018 року в порядку екстериторіального погодження проектів землеустрою щодо відведення земельної ділянки експерти органів Держгеокадастру у Полтавській області прийняли до опрацювання 5882 проекти землеустрою з інших областей. Нині з-поміж них опрацьовано 5771. Позитивну оцінку полтавських експертів отримали 4327 примірників землевпорядної документації, а негативну відповідно – 1444.

За цей же період на погодження до інших регіонів України територіальними органами Держгеокадастру у Полтавській області направлено 5876 проектів землеустрою.

До слова, двадцять чотири працівники територіальних органів Держгеокадастру у Полтавській області отримали статус експерта.

Довідково. Постановою Кабінету Міністрів України від 31 серпня 2016 року № 580 «Деякі питання реалізації пілотного проекту із запровадження принципу екстериторіальності погодження проектів землеустрою щодо відведення земельної ділянки територіальними органами Державної служби з питань геодезії, картографії та кадастру» затверджено тимчасовий порядок взаємодії між відповідними територіальними органами на період реалізації вказаного пілотного проекту. Розгляд і погодження або відмова в погодженні проектів землеустрою здійснюється працівниками територіальних органів Держгеокадастру, які вибрані за принципом випадковості системою електронного документообігу Держгеокадастру.

Прес-служба Головного управління

Держгеокадастру у Полтавській області